Czujesz, że Twoje dziecko mówi mało?

Nie reaguje na polecenia “powiedz”, “powtórz”?

Trudno Ci wyobrazić sobie współpracę Twojego dziecka z logopedą i wolisz najpierw poćwiczyć z nim w domu?

Ten kurs jest dla Ciebie!

Daję Ci 20 praktycznych wskazówek, które od wielu lat sprawdzają się w mojej codziennej pracy z dziećmi.

 

Możesz do nich wracać w dowolnym momencie, oglądać lub słuchać, możesz też wydrukować notatki, przypominające o najważniejszych zasadach.

Z kursu dowiesz się między innymi jak się bawić z dzieckiem, aby nowych słów przybywało, jak ćwiczyć rozumienie, jak wspierać mowę podczas czytania…

Poznasz też okna rozwojowe, czyli przedziały czasowe, w których spodziewamy się poszczególnych umiejętności.

Masz wrażenie, że Twoje dziecko i tak nie będzie chciało mówić?

Zobacz, jakie efekty osiągnęli rodzice po wdrożeniu wskazówek z tej serii, publikowanych przeze mnie na Instagramie:

 

PAMIĘTAJ!

=

dziecko w okolicy roku wypowiada swoje pierwsze słowa

=

półtoraroczniak mówi ich już kilkadziesiąt

=

a dwulatek około 200

Często drobna zmiana w sposobie zwracania się do dziecka, modyfikacja wspólnych zabaw i większa świadomość na temat tego, jak rozwija się mowa – wystarczą, aby maluch się rozgadał!

Chcesz zobaczyć, jak wygląda konkretna lekcja?

Zapisz się, by obejrzeć jedną lekcję z kursu:

Od lipca 2020 roku na moim instagramowym koncie kiedy.do.logopedy oraz blogu kiedydologopedy.pl pokazuję wskazówki, dzięki którym rodzice mogą dokonać drobnych zmian w sposobie komunikowania się z dzieckiem, aby mówiło ono coraz więcej. Zebrałam je pod wspólnym hasłem #rozgadasie

A teraz zapraszam Cię na pełnometrażowy kurs!

 

Zebrałam najważniejsze z tych już publikowanych wskazówek i dodałam kilkanaście nowych. Porady zyskały profesjonalną oprawę audiowizualną i podsumowujące notatki do wydruku.

 

kurs rozgada się dla rodziców małych dzieci

 

Kupując kurs otrzymujesz:
– nagrania 20 praktycznych wskazówek, które pomogą twojemu dziecku rozwinąć mowę, w formie:

I

video z napisami

łącznie 110 minut nagrań, podzielonych na 20 lekcji, które możesz odtwarzać w dowolnej kolejności. Sama jestem mamą i wiem, że często jedyna chwila na obejrzenie nagrań to czas karmienia lub usypiania dziecka, dlatego zadbałam o to, aby każde nagranie miało napisy – dzięki temu możesz oglądać je nawet bez dźwięku

audio

do każdej wskazówki dołączona jest wersja z dźwiękiem bez obrazu, tak aby swobodnie odtwarzać nagrania na przykład podczas spaceru

l

notatek do wydruku

podsumowanie każdej lekcji, najważniejsze informacje i miejsce na Twoje zapiski

 

dożywotni dostęp i możliwość wielokrotnego odtwarzania nagrań – kupujesz raz i korzystasz tak długo jak tylko chcesz. Jeśli w przyszłości pojawi się aktualizacja kursu, pojawi się ona automatycznie i bezpłatnie na Twoim koncie

– dostęp z dowolnego urządzenia – kupując kurs otrzymujesz login i hasło użytkownika, nie musisz niczego instalować, otwierasz stronę logowania w przeglądarce na komputerze, tablecie lub telefonie i oglądasz, słuchasz lub czytasz notatki.

Kim jestem?

Nazywam się Ula Petrycka, jestem neurologopedą. Pokazuję, że komunikacja pełni ważną rolę w życiu dziecka i warto o nią zadbać.

Pomaga mi najcudowniejsza gaduła na świecie – mój syn Leon.

Pracuję z dziećmi z:

  • opóźnionym rozwojem mowy

  • afazją

  • alalią, dyslalią

  • zaburzeniami ze spektrum autyzmu

  • niepełnosprawnością intelektualną

  • dysleksją

  • wielojęzycznością

Daję Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy – jeśli kupisz kurs, ale uznasz, że jest on nieprzydatny, nie podoba ci się lub nie jest wart swojej ceny – napisz do mnie i zwrócę ci pieniądze.

Zobacz opinie po kursie:

Dla kogo jest ten kurs?

Wskazówki dotyczą rozwoju mowy dzieci od narodzin do czasu opanowania przez nie pierwszych zdań. Kurs będzie idealny dla rodziców, opiekunów, dziadków, nauczycieli w żłobkach, początkujących logopedów i wszystkich tych, którzy chcą zadbać o rozwój mowy dziecka.

W czym mi pomoże kurs?

#rozgadasie to 20 praktycznych porad, dotyczących tego: jak rozwija się mowa dziecka i jakie są jej fundamenty, jak mówić do dziecka i jak z nim rozmawiać, jak się bawić aby wspierać rozwój jego mowy, co zrobić jeśli maluch nie chce powtarzać i wypowiadać słów. Kurs pomoże Ci także ocenić czy umiejętności Twojego dziecka mieszczą się w normie, czyli w tak zwanym oknie rozwojowym.

Czy ten kurs zastąpi wizytę z dzieckiem u logopedy?

Nie, w przypadku indywidualnych trudności z rozwojem mowy dziecka, konieczna będzie diagnoza w poradni logopedycznej lub psychologiczno-pedagogicznej. Często jednak okazuje się, że zmiana sposobu porozumiewania się z dzieckiem i wdrożenie tych wskazówek wystarczy, aby dziecko rozwinęło mowę. Można potraktować kurs jako pre-diagnozę i sprawdzić, czy zastosowanie się do tych porad przez 2-3 tygodnie przyniesie rezultaty. Jeśli nie – potrzebna będzie indywidualna diagnoza.

Czy aby realizować te wskazówki, trzeba tworzyć lub kupować jakieś pomoce?

Nie. Porady są tak skonstruowane, żeby można było bawić się z dzieckiem z wykorzystaniem tego, co macie już w domu.