fbpx

Czujesz, że Twoje dziecko mówi mało?

Nie reaguje na polecenia “powiedz”, “powtórz”?

Trudno Ci wyobrazić sobie współpracę Twojego dziecka z logopedą i wolisz najpierw poćwiczyć z nim w domu?

Ten kurs jest dla Ciebie!

Daję Ci 20 praktycznych wskazówek, które od wielu lat sprawdzają się w mojej codziennej pracy z dziećmi.

 

Możesz do nich wracać w dowolnym momencie, oglądać lub słuchać, możesz też wydrukować notatki, przypominające o najważniejszych zasadach.

Z kursu dowiesz się między innymi jak się bawić z dzieckiem, aby nowych słów przybywało, jak ćwiczyć rozumienie, jak wspierać mowę podczas czytania…

Poznasz też okna rozwojowe, czyli przedziały czasowe, w których spodziewamy się poszczególnych umiejętności.

Masz wrażenie, że Twoje dziecko i tak nie będzie chciało mówić?

Zobacz, jakie efekty osiągnęli rodzice po wdrożeniu wskazówek z tej serii, publikowanych przeze mnie na Instagramie:

 

PAMIĘTAJ!

=

dziecko w okolicy roku wypowiada swoje pierwsze słowa

=

półtoraroczniak mówi ich już kilkadziesiąt

=

a dwulatek około 200

Często drobna zmiana w sposobie zwracania się do dziecka, modyfikacja wspólnych zabaw i większa świadomość na temat tego, jak rozwija się mowa – wystarczą, aby maluch się rozgadał!

Chcesz zobaczyć, jak wygląda konkretna lekcja?

Zapisz się, by obejrzeć jedną lekcję z kursu:

Od lipca 2020 roku na moim instagramowym koncie kiedy.do.logopedy oraz blogu kiedydologopedy.pl pokazuję wskazówki, dzięki którym rodzice mogą dokonać drobnych zmian w sposobie komunikowania się z dzieckiem, aby mówiło ono coraz więcej. Zebrałam je pod wspólnym hasłem #rozgadasie

A teraz zapraszam Cię na pełnometrażowy kurs!

 

Zebrałam najważniejsze z tych już publikowanych wskazówek i dodałam kilkanaście nowych. Porady zyskały profesjonalną oprawę audiowizualną i podsumowujące notatki do wydruku.

 

kurs rozgada się dla rodziców małych dzieci

 

Kupując kurs otrzymujesz:
– nagrania 20 praktycznych wskazówek, które pomogą twojemu dziecku rozwinąć mowę, w formie:

I

video z napisami

łącznie 110 minut nagrań, podzielonych na 20 lekcji, które możesz odtwarzać w dowolnej kolejności. Sama jestem mamą i wiem, że często jedyna chwila na obejrzenie nagrań to czas karmienia lub usypiania dziecka, dlatego zadbałam o to, aby każde nagranie miało napisy – dzięki temu możesz oglądać je nawet bez dźwięku

audio

do każdej wskazówki dołączona jest wersja z dźwiękiem bez obrazu, tak aby swobodnie odtwarzać nagrania na przykład podczas spaceru

l

notatek do wydruku

podsumowanie każdej lekcji, najważniejsze informacje i miejsce na Twoje zapiski

 

dożywotni dostęp i możliwość wielokrotnego odtwarzania nagrań – kupujesz raz i korzystasz tak długo jak tylko chcesz. Jeśli w przyszłości pojawi się aktualizacja kursu, pojawi się ona automatycznie i bezpłatnie na Twoim koncie

– dostęp z dowolnego urządzenia – kupując kurs otrzymujesz login i hasło użytkownika, nie musisz niczego instalować, otwierasz stronę logowania w przeglądarce na komputerze, tablecie lub telefonie i oglądasz, słuchasz lub czytasz notatki.

Kim jestem?

Nazywam się Ula Petrycka, jestem neurologopedą. Pokazuję, że komunikacja pełni ważną rolę w życiu dziecka i warto o nią zadbać.

Pomaga mi najcudowniejsza gaduła na świecie – mój syn Leon.

Pracuję z dziećmi z:

  • opóźnionym rozwojem mowy

  • afazją

  • alalią, dyslalią

  • zaburzeniami ze spektrum autyzmu

  • niepełnosprawnością intelektualną

  • dysleksją

  • wielojęzycznością

UWAGA! Sprzedaż kursu kończy się 9 marca o północy i kolejna możliwość zakupu kursu będzie dopiero za kilka miesięcy!

Cena kursu w podstawowym pakiecie jest niższa niż 2 konsultacje, a łączny czas nagrań to aż 110 minut!

Ponadto daję Ci gwarancję zwrotu pieniędzy – jeśli kupisz kurs, ale uznasz, że jest on nieprzydatny, nie podoba ci się lub nie jest wart swojej ceny – napisz do mnie i zwrócę ci pieniądze (dotyczy pakietu I).

Kurs będzie dostępny od 2 marca 2021 r. – kupując w przedsprzedaży masz niższą cenę, ale dostęp będzie dopiero od 2.03.2021 r.

Dla kogo jest ten kurs?

Wskazówki dotyczą rozwoju mowy dzieci od narodzin do czasu opanowania przez nie pierwszych zdań. Kurs będzie idealny dla rodziców, opiekunów, dziadków, nauczycieli w żłobkach, początkujących logopedów i wszystkich tych, którzy chcą zadbać o rozwój mowy dziecka.

W czym mi pomoże kurs?

#rozgadasie to 20 praktycznych porad, dotyczących tego: jak rozwija się mowa dziecka i jakie są jej fundamenty, jak mówić do dziecka i jak z nim rozmawiać, jak się bawić aby wspierać rozwój jego mowy, co zrobić jeśli maluch nie chce powtarzać i wypowiadać słów. Kurs pomoże Ci także ocenić czy umiejętności Twojego dziecka mieszczą się w normie, czyli w tak zwanym oknie rozwojowym.

Czy ten kurs zastąpi wizytę z dzieckiem u logopedy?

Nie, w przypadku indywidualnych trudności z rozwojem mowy dziecka, konieczna będzie diagnoza w poradni logopedycznej lub psychologiczno-pedagogicznej. Często jednak okazuje się, że zmiana sposobu porozumiewania się dzieckiem i wdrożenie tych wskazówek wystarczy, aby dziecko rozwinęło mowę. Można potraktować kurs jako pre-diagnozę i sprawdzić, czy zastosowanie się do tych porad przez 2-3 tygodnie przyniesie rezultaty. Jeśli nie – potrzebna będzie indywidualna diagnoza.

Czy aby realizować te wskazówki, trzeba tworzyć lub kupować jakieś pomoce?

Nie. Porady są tak skonstruowane, żeby można było bawić się z dzieckiem z wykorzystaniem tego, co macie już w domu.